piątek, maja 08, 2009

BESTIE

Z bestiami do długa historia...

Etap I - powrót z Logana, rozstrój psychiczny razy 100, nieogarnięcie razy 200, dziwne decyzje razy 300. Klonu zapożycza się i kupuje bmw f650 gs, Czapa nie lepiej Honda BJ-40 wyciągnięta z krzaków, toyotę luczidę, Andrzej Ścianka zostawia mu Jawkę 250, coś tam jeszcze się dzieje niewytłumaczalnego.


Etap II - powrót do zmysłów

Etap III - zajawka na motory cd... Klonu sprzedaje BMW, Czapa kupuje Honde Dominator z 89 roku, Klonu kupuję kajta który ma mu zastąpić motor. Czapa sprzedaje też toyote BJ40 - zresztą temu to się cały czas pojazdy przez łapki przechodzą.Etap IV - Czapa naprawia Dominatora, Klonu ogarnia części.Etap V - Klonu ogarnia więcej części bo dominator swe 20 lat ma.

Etap VI - Czapa wyjeżdża do Polski, w związku z tym rozpoczyna się przejazd Dominatorem z Cork do Bettystowwn (400 km ).

Honda Dominator niestety zapada w śpiączkę. Wraca z Czapą do Polski (jako jedna z 1000 rzeczy które zmieściły się w luczidę) a u Klona zostaje Jawa 250 :) która tez jest w śpiączce i wymaga szlifu cylindra, nowego tłoka i pierścieni.

Etap VII marzenia o KTM LC4 640 adventure


Etap VIII dr Czapkins przywozi narządy do Jawki (cylinder, tłok ) i następuje bezskuteczna niestety próba reanimacji


w tych samych dniach umiera wysłużony odbiornik GPS oraz Cannon 350d Klona. Lecz ... coś wisi w powietrzu ! Pojawia się BESTIA !!!

ETAP IX Katowanie KTMa
Moto Ben Nevis


Moto Leopard zapowiedz by Waldasso


Moto Slieve Donard

1 komet:

Miriam pisze...

Ty jestes gosc...

Prześlij komentarz